• https://www.facebook.com/orduobjektifdergisi/
  • https://plus.google.com/u/0/104259661404264615891
  • https://twitter.com/objektif_dergi

NEFRETİNİZLE ÇATLAYIN

Son günlerde havalar ısındı. Isınan havalar peşinden rahmet getirir. Gelin görün ki dünya devletlerinin üstünde tüten havalarda fena halde ısındı. Başta Amerika olmak üzere bütün devletler

Son günlerde havalar ısındı. Isınan havalar peşinden rahmet getirir. Gelin görün ki dünya devletlerinin üstünde tüten havalarda fena halde ısındı. Başta Amerika olmak üzere bütün devletler Türkiye’mizi bir avuç suda boğmak üzere ne gerekiyorsa yapmaya gayret ediyorlar. Dünyanın fitne başı İsrail, bütün İslam dünyasına meydan okuyor. 12 Milyon Yahudi, 2 milyar İslam dünyasına adeta başkaldırıyor. Bunun karşısında İslam dünyasının kılı kıpırdamıyor. 

İslam dünyasının liderleri batı güdümlü kukla olarak Siyonistlerin ve haçlıların emirlerine göre kukla oyunu oynuyorlar. Kendi aralarında efendilerinin emriyle hangi Müslüman halkın çoğunlukta olduğu ülkeyi yok etmek isteniyorsa, o ülkeyi yok etmek için ellerinden geleni yapıyorlar.

İsrail denilen hainlerin İslam’ın ve Müslümanların kalbine soktukları hançeri sağa sola bükerek canımızı acıtmaya devam ediyorlar. Bu durumda iki yol var. 

Biri; bu hançeri böğrümüze soktular ve canımızı acıttılar. Ölümümüzü kabullenip bekleyelim.

İki; ölmeyi düşünmeyelim. Dipdiri olduğumuzu bütün âleme gösterelim. Siyonizm’e ve haçlılara karşı bir olalım. İri olalım. Diri olalım. Müslümanlar kardeş olalım. Birbirimize merhametli olalım. Küffara karşı şiddetli olalım.

İslam dünyası, sömürülen ve halklarının cahil olduğu toplumlardan oluşturulmuş. Hepsinin tek baktığı ve gördüğü Türkiye’dir. Türkiye denilince Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan’dır. Erdoğan her düşmanın karşısında durur. Her zalime dur der. Her mazlumun hakkını korur. Mescidi Aksa’yı, Filistin’i ve bütün dünyada ki mağdur ve mazlumun hamisi odur. Cumhurbaşkanımıza bu gözle bakılıyor. Dua edelim de bu Müslümanların duygu ve düşüncelerini, dualarını Rabbimiz geri çevirmesin. Âmin.

Bakınız etrafımıza, bizim kaç tane dostumuz var. Bana göre İslam dünyasında ki devletlerden bile bize dost yok. Abartmıyorum. Böyle hissediyorum. Derler ki Azerbaycan var. Umarım öyledir. Suudi Arabistan, Kuveyt, Körfez ülkeleri, Mısır, Fas, Tunus, Libya, İran nerede dersiniz? Irak ve Suriye zaten parçalandı. Bitirdiler. Kudüs düşerse, bizim halimiz ne olur? Kudüs, Mekke ve Medine’nin gümrük kapısıdır. Kudüs düşerse Mekke ve Medine düşer. Mekke ve Medine düşerse Türkiye düşer Allah esirgesin. Batı asla İslam devletlerinden korkmuyor. Korktukları sadece Türkiye’dir. Türkiye de Recep Tayyip Erdoğan’dır.

Her devlet ve yetkilileri yarım ağız İsrail’e laf söylüyor. Sonra tüh be neden bu sözleri söyledim diye dizleri titriyor. Allah bu lider durumundaki kuklalardan İslam dünyasının Müslümanlarını muhafaza etsin. İlk işgal de Yahudilerin yöneticisi sabaha kadar uyuyamamış. Her an Müslümanlar İsrail’i basacak diye. Ama sabah olup da Müslümanların kılının kıpırdamadığını gören Yahudiler derin bir nefes alarak 1948 den bu yana yapmadıklarını bırakmadılar. 

Bakın! Siz onları seven kimselersiniz ama onlar sizi sevmezler. Siz Kitabın tamamına inanırsınız oysa onlar sizinle karşılaşınca “İnandık!” der, kendi başlarına kalınca nefretlerinden tırnaklarını yerler. Onlara de ki “Nefretinizden çatlayın!”. Onların içinde neler olduğunu Allah bilir. (Ali İmran 119)

İslam dünyasının liderleri eğer Müslüman iseler bu ayeti kerimeyi okusunlar. Anlasınlar. Ve gereğini yapsınlar. Ariel denilen bir marka bir haftada fiyat düşürdü. Ama bakın ki bizim Müslümancıklar bu fiyat düşmesini fırsat bildiler. Ve Yahudi’yi zengin ettiler. Eğer Müslümanlar biraz dikkatli olsa bunlara para vermeyerek ekonomisini dize getirse zalimler bu kadar cüretkâr olamazlar. O zaman Allah’ın şu sloganını göğsümüzü gererek “Nefretinizle çatlayın” diyebiliriz. Ama şimdi onlar bize bakıp, bakıp haince gülüyorlar. 

Hak yoldan sapan, Allah’ının emirlerini dinlemeyen Müslümanlar “nefretinizle çatlayın” biz size böyle galibiz der gibiler. Toparlanalım ey Müslümanlar! Bir ve beraber olalım ey Müminler! Yeter artık bunca mazlum ve mağdurlara. Eğer Allah’ın gayretine dokunursa vay geldi başımıza. Helak oluruz. Perişan oluruz. Yarın Cuma günümüz, bayrama dönüşsün. Yeniden dirilişin buluşması olsun inşallah.

Selam ve dualarımla.

Saim ORAL, İstanbul Medeniyet Üniversitesi 27.07.2017

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   79 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın