Ordu sonsöz

Sefer Kovan, Genel Sekreter olarak atandı

Altınordu Ziraat Odası Basın Danışmanı . Altınordu Ziraat Odası’na Genel Sekreter olarak atanan Sefer Kovan bugün görevine başladı. Ordu’da Anadolu Ajansı başta olmak üzere yerel ve ulusal gazetelerde görev yapan, daha sonra Altınordu Ziraat Odası’nda Basın Danışmanı olarak göreve başlayan Sefer Kovan, bugün itibariyle Genel Sekreterlik görevine atandı. Yeni görevine başlayan Kovan; “Türkiye’nin en büyük […]

03 Mayıs 2018 - 12:54 'de eklendi ve 2250 kez görüntülendi.
Sefer Kovan, Genel Sekreter olarak atandı

Altınordu Ziraat Odası Basın Danışmanı .

Altınordu Ziraat Odası’na Genel Sekreter olarak atanan Sefer Kovan bugün görevine başladı.

Ordu’da Anadolu Ajansı başta olmak üzere yerel ve ulusal gazetelerde görev yapan, daha sonra Altınordu Ziraat Odası’nda Basın Danışmanı olarak göreve başlayan Sefer Kovan, bugün itibariyle Genel Sekreterlik görevine atandı.

Yeni görevine başlayan Kovan; “Türkiye’nin en büyük Sivil Toplum Kuruluşlarından biri olan Altınordu Ziraat Odası bünyesinde Genel Sekreter olarak göreve başlamış bulunuyorum. Bundan sonraki süreçte kanun ve yönetmeliklerin bana vermiş olduğu yetkileri en iyi şekilde kullanarak, çiftçilerimizin lehine olan projelere imza atacağız. Bu süreçte bana desteklerini esirgemeyen Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerime, teşekkür ediyorum. Yeni görevim bana hayırlı olsun. Rabbim utandırmasın diyorum” dedi.

Etiketler :
HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER